» O nas » Aktualności » 2015 » Biegi przełajowe

Aktualności

25.092015
Biegi przełajowe

18 września  nad zalewem Biszcza - Żary odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Organizatorem biegów było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego. Do rywalizacji przystąpiło 306 zawodników. W kategorii szkoły podstawowe dziewczęta zwyciężyła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju, wśród chłopców najlepsi okazali się  również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. Spośród gimnazjalistów na pierwszym miejscu uplasowała się sztafeta dziewczęca z Gimnazjum w Biłgoraju, natomiast wśród chłopców zwyciężyli gimnazjaliści z Turobina. W szkołach ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zdobyła sztafeta dziewczęca  z  ZSBiO w Biłgoraju, wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie RCEZ w Biłgoraju. Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i puchary. Na uczniów pochodzących z Gminy Biszcza czekały nagrody specjalne ufundowane przez Wójta Gminy.

Igrzyska : Dziewczęta