» O nas » Aktualności » 2016 » II Wyścig MTB

24.052016
II Wyścig MTB

W ubiegłą niedzielę tj. 22.05.2016r.nad zalewem Biszcza-Żary odbył się już II wyścig  MTB. Organizatorem imprezy  był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy.

O  godz. 15.00 na starcie stanęło 54 zawodników i zawodniczek różnych kategoriach wiekowych. Start i meta usytuowane były blisko zalewu, trasa zaś wiodła po drogach leśnych. Składała się z czterech równych odcinków mających po 8,5 km.

Każdy z uczestników posiadał elektroniczny system pomiaru czasu dzięki firmie InesSport , która współpracuje z nami już drugi rok. Wyścigi odbyły się w sześciu kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody, wszyscy zaś uczestnicy wyścigu pamiątkowe medale.

Po wyścigach i dekoracji zwycięzców odbyło się losowanie nagród ufundowanych  przez Naszych sponsorów:  Wójta Gminy Biszcza Zbigniewa Pyczko, Nadleśnictwo Biłgoraj, PARK WODNY Water Show, Pszczelarz Kozacki, Bee ACTIVE, PSB Mrówka Biłgoraj, ELEKTROINSTAL, Pikulmedia.pl.

Dziękujemy wszystkim osobom  zaangażowanym w organizację imprezy: służbom medycznym Grupie Pierwszej Pomocy PCK z Nowej Sarzyny, kibicom za doping.

Szczególne zaś podziękowania kierujemy do Pana Artura Kimaka członka BSK Miód Kozacki za pomoc w organizacji imprezy.

Dokładne wyniki, fotorelacja i filmy poniżej:

F O T O R E L A C J A

Klasyfikacja OPEN