» O nas » Aktualności » 2016 » Weź udział w grze i wygraj CZYTNIK E-BOOKÓW

05.122016
Weź udział w grze i wygraj CZYTNIK E-BOOKÓW

Drogi graczu, na bibliotekę w Biszczy  czarownica rzuciła klątwę zapomnienia. Jeżeli nie pomożesz, już niedługo  mieszkańcy naszej gminy zupełnie o niej zapomną.

Pomóż nam pokrzyżować jej plany - wejdź do gry, wypełniaj misje, zdobywaj punkty i zdejmij z niej klątwę!

Gra jest dostępna dla wszystkich chętnych.

Rozgrywka trwa od 1 - 30 grudnia 2016 roku

(można dołączyć w dowolnym czasie )

Na każdego gracza czeka 5 misji do wykonania, za które otrzymuje określoną ilość punktów. Dodatkowe punkty otrzymuje się za systematyczne odwiedzanie strony, komentowanie, polubienie zawartych tam materiałów i udostępnienie ich na portalu społecznościowym Facebook.

Nagrodą główną w grze jest Czytnik e-booków. Zdobędzie go gracz, który do końca trwania gry zgromadzi największą ilość punków. Dla dwóch pozostałych graczy, którzy zajmą pozostałe miejsca na podium, przewidzieliśmy nagrody niespodzianki.

Dołącz już dzisiaj!  Gra jest dostępna pod tym linkiem http://klatwa-czarownicy.mambogram.pl/

Powodzenia:)