» O nas » Aktualności » 2017 » Dzień Kobiet w Gminie Biszcza

13.032017
Dzień Kobiet w Gminie Biszcza

Dzień Kobiet to jeden z nielicznych dni w roku, kiedy to świętują głównie same panie. Jest to też czas kiedy szczególnie możemy podziękować im za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne naszej gminy. W tym roku Wójt Gminy Biszcza oraz  dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji zaprosili wszystkie aktywne panie działające w stowarzyszeniach, Kołach Gospodyń Wiejskich i innych instytucjach na wspólny wyjazd do kina w Biłgoraju na film pt. „ Zerwany kłos”. Po seansie filmowym panie zostały zaproszone na drobny poczęstunek w gospodarstwie agroturystycznym Kary Mustang. Wójt Gminy Zbigniew Pyczko złożył paniom najserdeczniejsze życzenia oraz podziękował im za aktywą działalność na rzecz rozwoju kultury  w gminie. W tym roku świętowało razem z nami 80 pań. Dziękujemy  za tak liczną frekwencję i mamy nadzieję, że miło panie spędziły ten czas.