» O nas » Aktualności » 2017 » Gminne eliminacje konkursu

05.062017
Gminne eliminacje konkursu

5 czerwca odbyły się gminne eliminacje konkursu „ Radość czytania”. Konkurs mający na celu rozbudzanie zainteresowań czytelniczych młodzieży, w tym roku zgromadził 14 uczestników. Czytali oni fragmenty utworów wybranych  pisarzy z literatury polskiej i zagranicznej. Ich zmagania oceniała komisja w składzie:  Wanda Buczek instruktor metodyczny Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju,  Urszula Mielech emerytowana nauczycielka z SZS im dzieci Zamojszczyzny w Biszczy oraz Jadwiga Siek instruktor ARA  przy GOKSiR w Biszczy.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu okazali się:

I miejsce Aleksandra Kucharz

II miejsce Michał Szyszka

III miejsce Gabriela Stępień

Wyróżnienie: Mateusz Borek i Amelia Mazurek

Na zwycięzców konkursu czekały dyplomy i nagrody książkowe, pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki i słodycze.

W powiecie 8 czerwca Gminę Biszcza będzie reprezentować Aleksandra Kucharz z SZS im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy.