Pogoda Biszcza z serwisu
» O nas » Aktualności » 2018 » SZKOLNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO W SZACHACH

28.112018
SZKOLNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO W SZACHACH

29 listopada w sali widowiskowej GOKSiR  o godz. 10.00 odbędą się SZKOLNE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO W SZACHACH.

Drużyny będa walczyć w  3 kategoriach wiekowych:

Igrzyska dzieci ( klasy I - VI szkoła podstawowa)

Igrzyska dzieci i młodziezy ( kl. VII VIII szkoła podstawowa i III kl. Gimnazjum)

Licealiada ( szkoły ponadgimnazjalne)

Zwycięskie drużyny otrzymają puchary, dyplomy, tytuły szachowych drużynowych mistrzów powiatu oraz awans na zawody wojewódzkie. Zawodnicy najlepszych drużyn otrzymają medale.

Najlepsi zawodnicy na poszczególnych szachownicach zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

Organizatorami turnieju są;

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy