» O nas » Aktualności » 2019 » Gminny Dzień Kobiet 2019

12.032019
Gminny Dzień Kobiet 2019

Dnia 10  marca 2019 r. w sali widowiskowej   Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Biszczy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet pod hasłem ,,O czym marzą kobiety?”. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji  Pan Piotr Cichórz wraz z Wójtem Gminy  Panem Zbigniewem Pyczko  oficjalnie powitali przybyłe Panie, kierując pełne ciepła i serdeczności życzenia. Przed licznie zgromadzoną publicznością swój program artystyczny zaprezentowały wokalne i taneczne zespoły dziecięce,  działające przy GOKSiR, Gminna Orkiestra Dęta ,,Złota Nuta”,  Szwadron Kawalerii im. 3 Pułku Ułanów Śląskich, oraz pani Eliza Widz - Jagusztyn,  która pięknie zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert ,,Szukaj mnie”. Wszyscy wykonawcy wzbudzili wielki podziw publiczności, która owacyjnie nagradzała ich  gromkimi brawami. Na wszystkie Panie czekał także słodki poczęstunek, kawa i herbatka podana przez Panów , a także symboliczny kwiatek.

Mamy nadzieję, że to spotkanie pozwoliło troszeczkę odetchnąć od monotonnej, zapracowanej codzienności  i  jeszcze raz życzymy Paniom Wszystkiego Najlepszego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.