» O nas » Aktualności » 2019 » Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biszcza 2019

03.042019
Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biszcza 2019

W ostatni weekend marca odbyły się dwudniowe rozgrywki w piłkę siatkową, gdzie aż 11 drużyn walczyło o podium i główne trofeum – Puchar Wójta Gminy Biszcza. Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach: mężczyzn i kobiet. Wśród mężczyzn rozgrywki odbywały się w grupach A i B, spośród nich cztery najlepsze drużyny zmierzyły się w rozgrywkach finałowych. Po zaciętych i emocjonujących meczach na podium stanęły:

Kategoria Mężczyźni:

1) miejsce Krzeszów

2) miejsce  Potok Górny

3) miejsce  Gryf Tarnogród

Ponadto do turnieju przystąpiły: Drużyna Skra Biszcza, Biszcza Team, Tytan Jasiennik. Sędzią zawodów był pan Wojciech Rzeźnik

Wśród kobiet rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły:

Kategoria Kobiety:

1 miejsce – Volley Biłgoraj

2 miejsce – Cydrynki Tarnogród

3 miejsce Crazy Women z Biszczy

4 miejsce ZSBiO Biłgoraj

Sędzią zawodów był pan Jakub Bastrzyk

Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Biszcza oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji  turnieju,  a w szczególności Dyrekcji SZS im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy za udostępnienie sali sportowej oraz Panom Wojciechowi Rzeźnik i Jakubowi Bastrzykowi za sędziowanie. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji a kibicom za wspieranie swoich drużyn.