Biszczańskie Sobótki za nami! 

Za nami wyjątkowy wieczór pełen muzyki, tradycji, dobrej zabawy i pięknej, świętojańskiej atmosfery nad Zalewem Biszcza-Żary. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i wspólnie stworzyli to niezwykłe wydarzenie.
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich artystów i osób występujących podczas wydarzenia. Dziękujemy lokalnym artystom: Ewelinie Tudzio, Zespołowi Śpiewaczemu Krzewina, Zespół "Ale Biszczanki", siostrom Lenie i Amelii Bartosiewicz, a także DJ-owi Sukces za oprawę muzyczną i poprowadzenie potańcówki pod gwiazdami.
Serdecznie dziękujemy również naszemu gościowi specjalnemu — Gabriela Zając, finalistce programu Szansa na Sukces — za wyjątkowy występ.
Wyrazy uznania kierujemy także do amatorskiej grupy teatralnej pod przewodnictwem Pani Kazimiery Gałki za przygotowanie widowiska artystycznego „Noc Świętojańska”.
Dziękujemy za piękne występy, energię, zaangażowanie i niezapomniane artystyczne emocje.
Dziękujemy Koło Gospodyń Wiejskich " Wólczanki " Wólka Biska oraz KGW Ale Biszczanki za przygotowanie stoisk z pysznym jedzeniem, a strażakom z OSP Biszcza II za obecność, zaangażowanie oraz stoisko z zimnymi napojami i kiełbaskami.
Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Pań, które poprowadziły warsztaty wicia wianków — dzięki Wam uczestnicy mogli poczuć prawdziwy klimat Nocy Świętojańskiej i własnoręcznie przygotować piękne wianki.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Farmy Roztocza za przekazanie kiełbasek dla uczestników oraz Piwonia Polonia za kwiaty do wianków. Wasze wsparcie miało ogromne znaczenie dla organizacji wydarzenia.
Dziękujemy również za obecność Pani Barbarze Wróbel Zastępcy Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wójtowi Gminy Biszcza, Panu Zbigniewowi Pyczko, a także przedstawicielom władz sąsiednich gmin, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wspólnie z nami celebrowali ten wyjątkowy wieczór.
Szczególne podziękowania kierujemy do Dzienny Dom Pomocy w Bukowinie za przepiękne wianki dla naszych artystów!
Dziękujemy wszystkim organizatorom, partnerom, wolontariuszom i uczestnikom — to dzięki Wam Biszczańskie Sobótki miały tak piękną oprawę i niezapomnianą atmosferę. 
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń! 










