Urząd Gminy w Biszczy Green Velo BKS Albatros Parafia Najświętszego Serca jezusa w Biszczy Cyfrowe Archiwum Tradycji Regionalnej Ochotnicza Straż Pożarna w Biszczy bank Spółdzielczy w Biszczy Logo Perełka Logo Pikul Media
Pogoda
Pogoda Biszcza z serwisu
» Stowarzyszenia i organizacje

Stowarzyszenia i organizacje

Stowarzyszenie na rzecz Bukowiny

Zarejestrowane 22.12.2004 roku w SĄDZIE REJONOWYM w Lublinie pod numerem KRS 0000224753, powstało w miesiącu czerwcu tegoż roku. Wcześniej, bo od wiosny 2000 roku działało jako organizacja nieformalna pod nazwą Komitet Renowacji Kościołka p.w. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie.

Stowarzyszenie przyjaciół Ziemi Biskiej

Stowarzyszenie istnieje i działa od maja 2007 roku, zarejestrowane w KRS w lipcu tegoż roku. Jeszcze przed rejestracją jako grupa nieformalna rozpoczęło realizację projektu pt. “Z tradycją w przyszłość” Projekt został dobrze oceniony i zyskał dofinansowanie w programie Działaj Lokalnie.

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU BISZCZY

Stowarzyszenie postało na początku grudnia 2014 roku w gminie Biszcza. Stowarzyszenie założył komitet założycielski w składzie: Ewa Kiszka, Urszula Cyc i Krzysztof Łokaj, który został prezesem organizacji. Stowarzyszenie skupia 16 członków, mieszkańców Biszczy II, jednak do grona organizacji zaproszone są wszystkie chętne osoby z Gminy, które chcą działać społeczne na rzecz swojej miejscowości.  

STOWARZYSZENIE ORKIESTRY DĘTEJ „ZŁOTA NUTA” W BISZCZY

Organizacja działa od 2010 roku w Biszczy. Prezesem stowarzyszenia jest Wiesław Piotr Szkoda, który jest współzałożycielem orkiestry, gra na tubie basowej, gra również na instrumentach perkusyjnych w kapeli działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy.  

NIP: 918-11-02-050
REGON: 951192434
tel.: 84 685 60 67
e-mail: info@goksirbiszcza.pl
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Biszcza 50
23-425 Biszcza
©2020 Net Partners