» O nas » Aktualności » 2014 » Turniej piłki siatkowej

17.032014
Turniej piłki siatkowej

Dnia 16.03.2014 roku już po raz kolejny w Sali Gimnastycznej Samorządowej Szkoły Podstawowej w Biszczy  odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biszcza. Turniej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością,  wzięło w nim udział 6 drużyn, które rywalizowały w systemie każdy z każdym. Mecze rozegrane były w duchu sportowej rywalizacji i na bardzo wysokim poziomie. Dyplomy, piłki oraz puchar dla zwycięzców wręczył Zbigniew Pyczko - Wójt Gminy Biszcza. Zawody poprowadził Ryszard Kostrubiec Prezes BKS Albatros Biszcza.

W klasyfikacji końcowej drużyny uplasowały się następująco:

I.  miejsce – OSP Gózd Lipiński

II. miejsce – Drużyna z Woli Kulońskiej

III. miejsce – Albatros Biszcza

IV. miejsce  - Gimnazjum Biszcza

V. miejsce  - Silna Grupa z Końca

VI. miejsce  - Biszcza Team

Wójt Gminy serdecznie dziękuje Dyrekcji oraz pracownikom Samorządowego Zaspołu Szkolnego im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy za przygotowanie posiłku i udostępnienie obiektu oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji za pomoc w realizacji turnieju.