» O nas » Aktualności » 2016 » Fotorelacja z Pikniku nad zalewem Biszcza - Żary

02.082016
Fotorelacja z Pikniku nad zalewem Biszcza - Żary

W sobotę 30 lipca nad zalewem Biszcza- Żary odbyły się zawody na wodnym torze przeszkód „Water Show”. Do udziału przystąpiło kilka drużyn w różnym wieku. Rekordowy czas pokonania toru to 1.04 min. Niestety tym razem nie udało się go pobić. Zwycięska drużyna tor przeszkód pokonała w czasie 1.13 min.

W upalną niedzielę zaś rozegrano wyścigi kajakowe oraz mecze w siatkówkę wodną. Do pierwszej konkurencji zgłosiło się 6 drużyn  dwuosobowych. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna pod nazwą „Papcie” z Janowa Lubelskiego z czasem 1.12 min , następne II miejsce drużyna „Zza kołtowni”  z Jarosławia z czasem 1.17min i III miejsce drużyna „DUL” z czasem 1.24min.

Zwycięska drużyna otrzymała nagrody: jednodniowy pobyt w domku letniskowym na terenie zalewu, od właściciela parku wodnego „ Water Show”, a od dyrektora GOKSiR w Biszczy bilet upoważniający do darmowego wjazdu na zalew Biszcza- Żary do końca sezonu letniego 2016.

Takie same nagrody można było zdobyć w siatkówce wodnej, która rozegrała się na terenie parku wodnego. Tu rywalizowało 8 drużyn. W ostateczności nagroda powędrowała do drużyny z Biszczy pod nazwą „Bigos” w skład  którego wchodzili ;Sebastian Żuk i Bartłomiej Mazurek.

Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w fajną, sportową zabawę. Szczególne podziękowania kierujemy do sędziego obu rozgrywek Pana Ryszarda Kostrubca.