» O nas » Aktualności » 2018 » Gminny Dzień Kobiet

27.022018
Gminny Dzień Kobiet

Kwiaty, życzenia oraz wspólna biesiada – tak przebiegał tegoroczny Dzień Kobiet w  gminie Biszcza. Niedzielna uroczystość w sali widowiskowej GOKSiR zgromadziła liczne grono aktywnych kobiet działających w stowarzyszeniach, Kołach Gospodyń Wiejskich i innych instytucjach.  W tym roku Wójt Gminy Biszcza oraz  dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji zaprosili panie na koncert Śląskiej Kabaretowej Grupy Biesiadnej FEST. Uroczystość rozpoczęła się od ciepłych słów i życzeń dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, złożonych w formie wierszy przez Wójta Gminy Zbigniewa Pyczko i dyrektora GOKSiR  Piotra Cichórza. Panowie obdarowali panie również symbolicznymi kwiatami,  dziękując im za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne naszej gminy. Następnie scena należała do grupy Fest, która zaproszone na imprezę Panie bawiła śląskim humorem i śląskimi szlagierami. Artyści do koncertu w Biszczy podeszli z pełnym zaangażowaniem. Rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy, dobra muzyka oraz profesjonalizm wykonawców sprawiły niezapomnianą zabawę. Kobiety bawiły się doskonale, nagradzając artystów gromkimi brawami. Na zakończenie panie zostały zaproszone na kawę i ciasto. Dziękujemy  za tak liczną frekwencję i mamy nadzieję, że miło panie spędziły ten czas.