» O nas » Aktualności » 2024 » EKO Warsztaty Plastyczne

11.032024
EKO Warsztaty Plastyczne

EKO Warsztaty Plastyczne zostały zorganizowane w ramach projektu "Eko w Kulturze" realizowanego przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz Lokalną Grupą Działania "Silne Biłgorajskie". Głównym założeniem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz poszerzanie świadomości na temat wartości proekologicznych i ich znaczenia dla środowiska naturalnego. Warsztaty przeprowadziła znana artystka,  mieszkanka naszej gminy Magdalena Kara-Sajek specjalizująca się w malarstwie na płótnie oraz w tworzeniu  różnego kształtu dzieł artystycznych z użyciem surowców naturalnych i materiałów pochodzących z recyklingu.

Zapraszamy do budynku GOKSiR w Biszczy, gdzie do końca marca b. r. można obejrzeć wystawę prac powstałych podczas warsztatów.