» O nas » Aktualności » 2024 » TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY BISZCZA

25.032024
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY BISZCZA

24 marca w sali sportowej SZS im. Dzieci Zamojszczyzny odbył się niezwykle emocjonujący turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biszcza. W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 5 drużyn, składających się z trzech męskich i dwóch żeńskich ekip. Po zaciętych pojedynkach oraz widowiskowych spotkaniach na parkiecie, zwycięzcy w końcu stanęli na podium godnie reprezentując swoje drużyny oraz lokalną społeczność.

Wśród drużyn męskich najwyższe miejsce na podium oraz Puchar Wójta Gminy Biszcza zdobyła drużyna „Lwy Kopytka”, która pokazała niezwykłą determinacje i umiejętności, zdobywając serca publiczności oraz zasłużone pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z drużyny „Orły Biszcza”, prezentując wysoki poziom gry i walkę do ostatniej piłki. Na trzeciej pozycji znaleźli się reprezentanci OSP Gózd, którzy dzielnie walczyli na boisku, godnie rywalizując z pozostałymi zespołami.

W rywalizacji żeńskiej nie zabrakło dramaturgii i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Po zaciętym pojedynku i emocjonującym tie-breaku zwyciężyła drużyna „Goździanki” pokonując rywalki z ekipy „Magic Team”. Ich determinacja i zaangażowanie zapewniły im zasłużone I miejsce na podium, zdobywając tym samym uznanie zarówno kibiców, jak i rywalek.

Sędzią zawodów był pan Paweł Bucior.

Podczas uroczystego wręczania nagród, puchary, dyplomy oraz piłki zostały wręczone zwycięskim drużynom przez wójta gminy Biszcza pana Zbigniewa Pyczko i dyrektorkę GOKSiR panią Jadwigę Lal – Kiszka.

Niezaprzeczalnym elementem wydarzenia była gorąca atmosfera na trybunach, gdzie kibice głośno dopingowali swoich ulubieńców, dodając jeszcze więcej emocji do rywalizacji. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom za wspaniała atmosferę sportowej rywalizacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej.